Modelet e flokeve te nuseve

Ja nje galeri fotosh me modelet e flokeve te nuseve 2011.

Modele elegante, nje kthim i embel i gershetave dhe ondeve delikate ne stilin “epoque”.

Zgjedhja ju mbetet juve./ikub/

 • dafina gashi

  jam e interesuar per me shume frizura nuserie,

 • ana

  a ka mundesi per me shum modele per frizura se jam e interesuar

 • dorentina

  bukur

 • buruneta

  shum bukurr qoma numrin se jam e interisune

 • arlinda-kosova@live.com

  shum flizura e bukur shum nuk akm par askund kesi flizure

 • lora

  shum shum frizur e mir

 • elona

  hala nuk kom pa frizur ma te mir teper e mir

 • Valbona13

  shum shum bukur